Alpha 1 Pro Robotik Atölyesi

2017-07-27 0 yorumlar admin

Programlanabilir, Eğitsel, Eğlenceli insansı robotla ile KodMaker Akademide tanışın…


Yeni jenerasyon, yeni görünüm ve yeni eklemler sizlere daha iyi ve daha akıcı bir deneyim sunuyor.  Kişiliği ve hayatı andıran insan hareketleri onu ailenin bir üyesi yapar. 

Yeni başlayanlar ve gelişmiş programcılar için 3D görsel PC yazılımı ve telefon veya tabletten kodlama ve oynatma. Kişisel deneyimlerinizi en üst düzeye çıkarmak için kullanıcı dostu arayüz.

Robottan öğrenin; Yoga hareketleri, egzersiz hareketleri, kung fu hareketleri, dans ve çok daha fazlasını gösterecektir! İçeriğinizi diğer kullanıcılarla indirin ve paylaşın.

Alpha1 Pro, eğitim ve eğlence için kullanılabilen, ev programlanabilir bir insan robotudur. Mükemmel tasarlanmış yüksek hassasiyetli servo bağlantıları, 3D görsel programlama yazılımı ve PRP (Poz, Kayıt ve Oynatma) işlevi, tek bir APP'de sorunsuz bir şekilde kontrol edilir.

Hümanoid iki ayaklı hareketi simülasyon, tam serbestlik derecesine sahip küçük gövde. Yüksek torklu 16 dijital robot servosu, robotun bir insan kadar esnek olmasını sağlayan hassas hareketler yaratır.

Kazanım Hedefleri:

  • Yaratıcı düşünme becerilerinin geliştirmek,

  • Kodlama mantığını kavramalarını sağlamak,

  • Problem durumunda çözüm üretmesini sağlamak,

  • Deneme yanılma ile kendine güvenmesini sağlamak.

Ne düşündüğünü bize bildir

* Zorunlu alan

Yorumlar (0)