Ücretsiz Jimu Robotları ile Tanışma Atölyesi

2017-07-29 0 yorumlar admin

Tek sınır kendi hayal gücünüzdür! AstroBot Kiti STEM becerilerinin (bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik) eğlenceli öğrenimini ve uygulanmasını destekler.


Ubtech Firmasının STEM eğitimleri için gelştirdiği Lego Mantığı ile birleştirlien ve IOS, Android telefon ve tabletlerden sürükle bırak kodlama yapısı ile öğrencilerinize benzersiz bir kodlama deneyimi sunabileceğiniz ASTROBOT eğitim robotunun çalışma ve kodlama prensiplerini sizler ile paylaşmak için ÜCRETSİZ JİMU ROBOT TANITIM ATÖLYESİNE bekliyoruz. 

Jimu AstroBot Kiti, beş servo motor ve 397 kolay takılabilen birbirine kenetlenmiş parça içeren modülerden oluşan bir robot kitidir. 

STEM (bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik) eğitimi çocuklarınız için hayati öneme sahiptir. Çocuğunuzun üç farklı robot türü oluşturmasına, programlamasına ve kodlamasına olanak sağlayan ilk Jimu Robot Kiti olan ASTROBOT KIT'yi kullanarak STEM'in öğrenilmesi ile çocuğunuzun psiko-motor becerilerinden zihinsel gelişimine kadar yardımcı olur. Humanoid, tekerlekli araç ve kepçe kaldırma hareketi ile yürüyen hareketli robotlar. AstroBot Kiti, çocuğunuzun  kodlama ve sensörleri öğrenirken eğlenmesini sağlar. AstroBot Kiti, robotların nereden geldiğini ve hareketli robotun yaratılması için insan modelinin ve araç karakterlerinin nasıl birleştiğini anlatan eğlenceli, uzay temalı bir hikayesi vardır. ASTROBOT KIT gibi Jimu Robot kitleri, çocuğunuza ilk akıllı ve kodlanabilir başlangıç robotlarıdır.

Çocuğunuzun hata yapmasına izin vererek robotik öğrenmeyi ve kodlamayı eğlenceli hale getirir.

Ücretsiz Jimu Robot uygulamasının (iOS / Android) adım adım 3D öğretici aracını kullanarak sizi robotik yapım ve kodlama ile gezinmenizi sağlar. Daha sonra kendi resimlerinizi, videolarınızı ve programlarınızı yükleyebilir ve dünya çapındaki Jimu Robot topluluğu ile paylaşabilirsiniz.

Tanıtım Günlerimiz:

Hafta Sonu: Cumartesi ( 12:00 - 15:00 )

Tanıtım derslerine katılmak için lütfen Aşağıdaki TANITIM DERS Formunu doldurun.

NOT: Edison ve Tankrobot Tanıtım Dersi birlikte verilmektedir. Tanıtım dersi Agaoglu My Office 212 Kat:31 No:500 de yapılmaktadır.