Ücretsiz Edison Robot Kiti Tanışma Atölyesi

2017-07-29 0 yorumlar admin

Edison Robot Kiti ile Kodlamayı Eğlenceli Hale Getirin...

10 Ders Planı, 64 Sayfa Ders Kitabı, 44 Sayfa Çalışma Kitabı ve Ders Notları ile Kodlamayı Anadiliniz gibi Öğrenin!!!


2 Farklı Sürükle Bırak kodlama yapısı ile öğrencilerinize kodlamayı eğlenceli ve kolay yönden öğretme fırsatı yakalamak için ÜCRETSİZ EDİSON KODLAMA TANITIM günlerine siz değerli meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Robotik ile tanışmaya başlangıç için tasarlanmış Edison kiti ile 3 farklı programlama ile harekete geçiriyoruz! Edison robot kiti; EdBlocks, EdWare ve EdPy (Python) programlama platformlarının birleşmesinden oluşan bu kit ile engelden kaçan, ışıkla dans eden, müzik çalan, borkod okuyan, sumo güreşi yapan ve  yarışçı robotlar ile hem eğleneceğiz hem kodlamayı öğreneceğiz. Yaş gruplarına uygun eğlenceli tablet ve bilgisayar uygulamaları sayesinde sürükle-bırak mantığıyla10 dersten oluşan  64 sayfa ders kitabı ve 44 sayfa çalışma kağıtları ile kodlamayı çok kolay öğreneceksiniz.

Doğru araçları kullanarak, çocukları kodlama ve robot dünyasına tanıtmak, ödüllendirici ve eğlenceli olabilir. Edison robotları için süper basit grafiksel programlama dili olan EdBlocks , bilgisayar kodlamasıyla başlamak için 7-10 yaş arası çocuklar için kolay erişilebilir olmasını sağlıyor.

Göz korkutucu olabilecek metin tabanlı programlama dillerinin aksine EdBlocks'daki kolay simgeler, öğrencilerin yeni şeyler denemelerini kolaylaştırır.

Programları bir Edison robotu ile indirip çalıştırdığınızda, öğrencilerin programlama için gerçek dünya uygulamaları hissi geliştirmelerine yardımcı olan anında etkileşimli geri bildirim sağlar.

En iyisi, EdBlocks ve Edison, 'sadece' kodlamadan çok daha fazlasını öğrencilerinize öğretmenize olanak sağlar. 

Tanıtım Günlerimiz:

Hafta Sonu: Cumartesi ( 12:00 - 15:00 )

Tanıtım derslerine katılmak için lütfen Aşağıdaki TANITIM DERS Formunu doldurun.

NOT: Edison ve Tankrobot Tanıtım Dersi birlikte verilmektedir. Tanıtım dersi Agaoglu My Office 212 Kat:31 No:500 de yapılmaktadır.