Kodmaker Akademi İş Ortaklarımız

 

 

Altınbaş Üniversitesi (Kemerburgaz Üniversitesi)

KodMaker Akademi olarak Altınbaş Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile Kodlama ve Robotik Sistemler üzerine eğitimci eğitimleri gerekse öğrenci eğitimlerini birikte düzenlemek için protok imzalanmıştır. KodMaker Akademi olarak düzenlediğimiz Eğitici Eğitimleri Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Yerleşkesinde yapılmakta ve sertifikalandırılmaktadır.

E-posta : sem@altinbas.edu.tr
 

 
 

Edsison Kodlama Robot Kiti  (Microbric Co)

Edison eğitim robotları, Avustralyalı şirket olan Microbric'in yeniliklerinden biridir. Microbric, 2004 yılından beri okullara eğitim robotları sağlıyor.

"KodMaker Akademi Microbric Şirketinin Türkiyedeki tek resmi distrübütörüdür. Edison ürünlerine  şubelerimizde inceleyebilir ve en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 

 
 

UBTECH ROBOT CORP

UBTECH ROBOT CORP Ar-Ge, üretim yapan ve dünya çapında robotlar popülerleşmesine katkı sağlayan bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

KodMaker Akademi olarak Ubtech Ürünleri ; Alpha 1 Pro, Jimu Explorer Kiti, Inventor Kiti, MeeBot Kiti, TankBot Kiti ve AstroBot robot kitleri gerek eğitmen eğitimi gerekse öğrenci eğitimlerinde sadece Kod Maker Akedemi de kullanılmaktadır. Bu ürünleri şubelerimizde inceleyebilir ve en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

;;;
 

ZAXE 3D YAZICI

Yüksek kullanım kolaylığı (plug'n'play), değişik ihtiyaçlara uyum (malzeme türü/çıktı hacmi), hız ve değer (kalite/fiyat) sağlayan ve dünya genelinde tüketicilerin hayatlarını iyileştiren yerli 3D yazıcı üreticisiyiz.

KodMaker Akademi olarak Zaxe Şirketi ile hem eğitim hem ürün tedariik ve satışı noktasında protokol imzaladık. Zaxe X1 3D Yazıcıları tüm şubelerimizde inceleme ve en uygun fiyata satınlama yapabilirsiniz.

 
 

Nepman Akıl ve Zeka Oyunları

Nepman, “daha aydınlık nesiller için...” sloganıyla okullara ve ebeveynlere destek vermek, temel kazanımları geliştiren materyaller ve yayınlar üretmek, yapılan ve keşfedilen yeni çalışmalardan mümkün olduğunca herkesi haberdar ederek eğitimin en üst düzeyde devam etmesine yardımcı olmak amacıyla 2012 yılında Türk Eğitim Sektörü’ ne girmiştir.

Tüm NEPMAN Akıl ve Zeka oyunlarını KodMaker Akademi şubelerinde inceleyebir ve en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 
 

3DOODLER PEN

3 Boyutlu resim yapma yeteneği kazandıran 3DOODLER PEN'ler KodMaker Akademi şubelerinede inceleyebilir ve en uygun fiyata satın alabilirsiniz.